Jdi na obsah Jdi na menu

FC Počenice muži - FC Bučovice dorost 3:6 (0:4)

20. 2. 2012

V neděli v 11 hodin za uspokojivého počasí nastoupili naši dorostenci ke 3. Utkání zimního turnaje v Mórkovicích. Tentokrát proti nám nastoupilo mužstvo mužů Počenice, který zatím neuspěl ani v jednom utkání na ZTM. Naši hráči byli výborně naladění po minulé výhře nad mužstvem Lutopecen a chtěli minimálně stejný výkon zopakovat.

První poločas: Zápas jsme začali výborně, ihned jsme se pustili do útoku. Po rozpačitém začátku a malýma náznaky šancí, jako nebezpečná střela Jirky Legnera, nebo skoro tutová šance Marka Havránka z malého vápna, jsme se dostali do vedení.

15´ Roman Jelínek rozehrál aut na Chadimu, ten mu z první vrátil a ihned zabíhal za obranu, kam také hned od Romana dostal přihrávku, následně se rozhlédl a přesnou přihrávkou mezi stopery našel Nicola Marconeho, který ve vyložené šanci nezaváhal a střelou do protipohybu brankáře rozvlnil síť. 0:1

20´ Útocná akce domácích skončila mimo branku, a tak následoval odkop který rozehrál Patrik Vrábel. Svým rázným a dalekonosným výkopem našel na špici Honzu Chadimu a dva hlídajícího stopery, kteří se nepohodli a míč jimi propadl. Jako první se zorientoval Honza a mířil sám na branku, ovšem míč se mu zapletl mezi nohama, ale naštěstí pro něj se dokázal uvolnit až za brankáře a poté již neměl problém trefil prázdnou branku. 0:2

Velkou šanci spálil Jirka Legner poté co se hezky uvolnil ve vápně, ale brankář mu překazil radost.

25´ Roman Kudlička rozehrával rohový kop a krásným přímým centrem našel hlavu Mirka Novýho, který z malého vápna umístil míč krásně do brány. 0:3.

Borci předváděli velice dobrý výkon a obrana pracovala naplno, soupeř si vypracoval menší šance, ale ty skončily mimo, nebo v náruči Erika Havránka.

35´ Faul na Honze Chadimu na rohu velkého vápna. K míči se postavil Roman Jelínek a dobrým centrem na zadní tyč našel Romana Kudličku, který hlavičkou sklepl míč na nabíhajícího Honzu, který odkrytou bránu snadno trefil. 0:4

Další minuty naši dorostenci stále dominovali a vytvářeli si šance. Poslední největší šanci spálil Chadima, kdy po krásným centru Nicola Marconeho, který se u lajny parádně uvolnil, z bezprostřední blízkosti nastřelil pouze brankáře.

Poločas: V prvním poločase naši hráči soupeře přehráli, ale I soupeř ukazoval sílu, a tak se nesmělo polevit v druhým poločase. Hráči Počenic byli velice vysocí a silní hráči, a tak bylo pro naše dorostence těžké podstupovat sněmi souboje.

Druhý poločas: Kolaps, Tragédie, Šilenost, napadá mě i další slova, která by vystihla nezodpovědný nástup do druhého poločasu.

47´ Soupeř nás zatlačil a následně střední záložník vyslal silnou střelu na Erika, kterýmu však míč vypadl z rukou a sopeřův útočník neměl potíže balón skrýt v brance. 4:1

Počenice stále aktivně napadali naše kluky a díky tomu jsme dost chybovali.

50´ Chyba ve středu záloze, kterou domácí využili k rychlému brejku. Útočník, který se řítil sám proti Patrikovi a následně i brankáři pozemi k tyči snížil stav na 4:2

55´ Další katastrofa se řítila na naší branku z přímého kopu 5 metrů před vápnem. Domáčí stoper trefil míč k tyčce a ikdyž si Erik na míč šáhl brance zabránit nedokázal. 4:3

Naši hráči totálně nezvládali začátek druhýho poločasu a vypadalo to snad že by Počenice vyrovnali, ale naštěstí po třetí brance se naši dorostenci opět chytli.

60´ Roman Kudlička faulován na půlce. Mara Kachlík čechrá míč na velké vápno, kde Honza Chadima hlavičkou pod břevno překonává brankáře. 5:3

Tato branka dostala naše hráče opět na koně a začali zase útočit

ČK Další úder do mužstva nastal, když Marek Havránek nezvládl rozhodčího a připomínkami na něj si vysloužil červenou kartu.

ČK Šanci má Honza. Po přihrávce Romana Jelínka běží sám na branku, ale proti vybýhá brankáře. Chadima se rozhodne přehodit brankáře, ale ten I přesto že byl mimo vápno míč rukama vyrazil, a tak rozhodčímu nezbývalo nic jiného než vytáhnout červenou kartu.

80´ Domácí špatně rozehrávají od brány čehož využívá Roman Kudlička a s míčem u nohy se mohl zeptat brankář, či to chce mezi nohy, nebo k tyčce. 6:3

Konec: Hráči nakonec utkání úspěšně dotáhli do konce, ovšem na kolaps na začátku druhého poločasu se nebude pěkně vzpomínat a tohle si nesmí dovolovat. Perličkou zápasu byl Honzův první HATTRICK v dorostu.

Branky: 20´, 35´, 60´ Chadima, 15´ Marcone, 25´ Nový, 80´ Kudlička